Przeskocz do treści

Skrzynie ogrodowe i balkonowe

Każdy, kto ma ogród lub balkon marzy o tym, by mieć skrzynie do których można schować różne potrzebne narzędzia. Dodatkowo takie skrzynie bardzo ładnie wyglądają.

Jakie skrzynie ogrodowe wybrać? 

Na rynku jest obecnie bardzo wiele skrzyń ogrodowych do wyboru. Można wybierać pod względem rozmiarów i materiałów, z których została zrobiona. Skrzynia ogrodowa może być drewniana, metalowa lub plastikowa. Taką skrzynię można trzymać bezpośrednio w ogrodzie, gdzie będzie dodawać uroku naszej aranżacji ogrodowej lub można ją trzymać na przykład na tarasie. Niektóre skrzynie ogrodowe są także z oparciem. Dzięki temu oprócz tego, że można do niej schować potrzebne narzędzia, to można także służyć do siedzenia.

skrzynia ogrodowa

Jaka skrzynia na balkon?

Wybierając skrzynie na balkon, jesteśmy ograniczeni nieco rozmiarem balkonu. Dlatego też z reguły skrzynia na balkon jest zdecydowanie mniejsza niż ogrodowa. Taka skrzynia na balkon także może być wykonana z drewna, metalu, czy plastiku. Skrzynia na naszym balkonie dodaje także uroku  i może też służyć jako podstawka do doniczek. Ze względu, że jest to mały metraż, to postawienie doniczek z kwiatami na takiej skrzyni, jest bardzo dobrą formą zagospodarowania miejsca.

Niezależnie od tego, czy się zdecydujemy na skrzynię ogrodową, czy balkonową, to niewątpliwie dodadzą one uroku naszym aranżacjom. Są wykonane bardzo estetycznie i solidnie, a przy tym są w miarę lekkie. Można je łatwo przestawić w inne miejsce. Takie skrzynia można także zazwyczaj trzymać na dworze przez cały rok niezależnie od tego, jaka jest pogoda. Można również dobrać je pod względem kolorów  i wzorów. Są także idealnym pomysłem na prezent świąteczny.