Przeskocz do treści

Meble ogrodowe aluminiowe w obecnych trendach dekoratorskich

W obecnych trendach dekoratorskich wiele osób przywiązuje dużą uwagę nie tylko do aranżacji wnętrz ale i również do przystrajania tarasów, ogrodów. Na tarasach, balkonach oraz w przydomowych ogrodach szerokie zastosowanie znajdują meble ogrodowe aluminiowe. Cieszą się one dużym zainteresowaniem ze względu na funkcjonalność, trwałość użytych kompozytów oraz designerski wygląd. Są one wygodne, lekkie i odporne na czynniki zewnętrzne.

Stylowe i funkcjonalne meble do ogrodu

Aluminiowe meble ogrodowe tego typu są łatwe w utrzymaniu czystości, wykazują odporność na blaknięcie i odkształcenia. Z ich pomocą można wygodnie się zrelaksować w przydomowym ogródku. Posiadają one solidny stelaż oraz odpowiednią nośność. Występują w klasycznych kolorach, dzięki czemu będą dobrze się komponowały z każdym nowoczesnym tarasem i ogrodem. Wśród tego typu konstrukcji meblowych można wyróżnić między innymi:

  • stylowe narożniki,
  • funkcjonalne krzesła,
  • kawowe stoliki,
  • duże stoły obiadowe.

Aluminiowe konstrukcje meblowe - modne i efektowne

Meble ogrodowe z aluminium są malowane proszkowo, przez co wyglądają bardzo estetycznie i designersko. Są chronione przed korozją oraz promieniowaniem UV. Są lekkie w transporcie, z łatwością można je przenieść na okres zimowy do garażu. Wyposażone są one w miękkie i wodoodporne obicia, które z łatwością można prać. Posiadają zdejmowane poszewki poliestrowe, które szybko schną i charakteryzują się działaniem antybakteryjnym. Narożniki i stoły są łatwe w montażu oraz demontażu. W aluminiowych meblach ogrodowych stosowane jest modne i efektowne wzornictwo.

meble ogrodowe aluminiowe