Przeskocz do treści

Mieszkanie z ogródkiem w dużym mieście

Większość osób zwykle marzy o własnym domu z ogródkiem, jednak z tego typu realizacją bardzo często wiąże się fakt mieszkania na peryferiach miasta. Dom z ogródkiem (lub nowoczesna willa) to też ogrom dodatkowych obowiązków, jakie wiążą się z posiadaniem odrębnej nieruchomości. Jeżeli marzy ci się własny ogródek, a niekoniecznie chcesz przeprowadzić się na obrzeża, deweloperzy znaleźli świetne rozwiązanie: mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu.

Nowoczesna willa z ogródkiem

Nowoczesna willa to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną mieszkać w dużym domu i mieć dostęp do własnego ogrodu. Świetnie sprawdzi się takie rozwiązanie w przypadku posiadania dzieci, które będą mieć nieograniczone miejsce do zabaw.

Mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu

Decydując się na zakup mieszkań z ogródkiem we Wrocławiu, naprawdę mamy w czym wybierać. Jak się okazuje to teraz niezwykle pożądany rodzaj mieszkań, dający namiastkę domu z własnym ogrodem. Wśród dostępnych ofert deweloperów do wyboru mamy luksusowe apartamenty w niskiej zabudowie lub też parterowe mieszkania w większych blokach mieszkalnych, a także np. lokale w domach, w których mieszczą się po około 4 mieszkania. W zależności od rodzaju mieszkania również wielkość ogrodów jest tu bardzo zróżnicowana. Ogrody mają średnio od kilkudziesięciu metrów kwadratowych do nawet 2 arów, a to już spora przestrzeń użytkowa.

Dobrze zorganizowany ogródek

Choć zwykle ogródki przy mieszkaniach parterowych są niewielkie, to ich odpowiednia aranżacja pozwoli cieszyć się niezakłóconym wypoczynkiem i to nawet wówczas, kiedy do dyspozycji mamy zaledwie 30 mkw!